بازی های رایگان – قابل اجرا بر روی مرورگر اینترنتی شما بدون نیاز به دانلود!

مزرعه رایگان من – بازی های رایگان با موضوع مزرعه داری

تو در مزرعه رایگان من وارد محیط دوست داشتنی روستا میشی و به کمک سایر دوستانت مزرعه داری رو تجربه می کنی. کاشت محصولات مختلف کشاورزی در کشتزار و تولید محصولات دامی در بناهای تولیدی و فروختن اونها به مشتری ها یا سایر بازیکنا میتونه به تو کمک کنه تا بتونی مزرعه ات رو روز به روز گسترش بدی!


مزرعه رایگان من

بازی های محبوب رایگان

اکثر بازی های تحت مرورگر رایگان هستند. به همین دلیل در بین بازیکنان محبوبیت زیادی دارند. بازی مزرعه رایگان من یکی از این بازی های محبوب ایرانی هست.

سبک های مختلف بازی ها

بازی های رایگان اینترنتی با سبک های مختلفی مانند جنگی، راز آلود، شبیه سازی و ... در دسترس مخاطبان قرار دارند. مزرعه رایگان من یک بازی شبیه ساز اقتصادی مزرعه داری است.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

آنسوی ویژگی های رایگان بازی ها

عناوینی از جمله مزرعه رایگان من My Free Farm جزو اولین و برترین بازی های اینترنتی حال حاضر می باشد که با امکانات و ویژگی های خود لذت سرگرم شدن نامحدود را به بازیکنانی که قصد بازی کردن به صورت رایگان دارند تقدیم می کند. با این وجود علاقمندانی که قصد استفاده بهتر و لذت بردن بیشتر از بازی دارند می توانند برای بازی مورد علاقه خود اندکی نیز هزینه کنند. بدین ترتیب بازیکنان حرفه ای قادر خواهند بود بهتر و سریعتر قدرت و نفوذ خود را در بازی افزایش دهند.

سکه های رایگان در بازی

برخی از بازی ها این امکان را برای بازیکنان خود فراهم می کنند تا از امکانات ویژه بازی حتی بدون پرداخت مبلغی استفاده کنند. به عنوان مثال معامله سکه بازی بین بازیکنان در بازار در ازای تبادل پولک بازی. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه بدست آوردن سکه بازی و امکانات اکانت ویژه به تالار گفتگوی بازی مراجعه کنید.

  • تا حالا به پرتال بازی های Upjers سر زدی؟
  • بیش از 28 بازی اینترنتی برتر در مرورگر شما
  • همین حالا ثبت نام کنید و بدون نیاز به دانلود بازی کنید

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

Upjers – بازی های رایگان، سرگرمی های جذاب!

شرکت آلمانی Upjers مستقر در شهر Bamberg از سال 2006 کار خود را روی آنچه که هم اکنون تحت عنوان بازی های تحت مرورگر شناخته می شوند آغاز کرده است. بازی های رایگان که قابل اجرا بر روی هر نوع مرورگر اینترنتی می باشند و نیازی به نصب یا دانلود ندارند. به همین دلیل است که هر کسی می تواند از هر کجا تنها با دسترسی به اینترنت به بازی بپردازد و از دنیای سرگرمی لذت ببرد.

تالار گفتگو