مزرعه رایگان من – لذت بازی های اینترنتی رایگان

مزرعه رایگان من – بازی های اینترنتی در محیط روستایی

بع بع گوسفندا، قد قد مرغا، واقعا لذت بخشه. بازی سرگرم کننده مزرعه رایگان من این امکان رو به شما میده تا مزرعه شخصی تون رو راه اندازی کنین. در هر مرحله میتونین امکانات و ویژگی های جدید بازی رو آزاد کنین و خودتون رو به چالش بکشین. همین حالا این بازی تحت مرورگر رو آغاز کنین! آیا بازی باغ وحش رایگان من رو امتحان کردی؟


مزرعه رایگان من

امکانات جدید برای بازیکنان آنلاین

مزرعه رایگان من ویژگی های جدید و منحصر به فردی رو در اختیار شما میگذارد که تاکنون نمونه های آنرا در سایر بازی های اینترنتی ندیده اید.

ایده شکل گیری بازی

مزرعه رایگان من دقیقا براساس ایده بازی های اینترنتی پیاده سازی شده است. بنابراین بازیکنان می توانند راحت تر با بازی ارتباط برقرار کنند.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه اینترنتی شما

مزرعه رایگان من براساس ایده شبیه سازی اقتصادی مزرعه داری در محیط اینترنت ایجاد شده است. تا پیش از این بازی های اینترنتی تنها به تعدادی محدودی از بازی های جنگی یا استراتژیکی محدود شده بود. مزرعه داری به صورت منظم و روزانه در یک محیط با گرافیک های رنگارنگ و جو دلنشین باعث پویایی اینترنت شده است. به همین دلیل است که بازیکنان مزرعه داری در مزرعه رایگان من را جزئی از زندگی روزمره خود احساس می کنند و به آن دلبستگی دارند.

یک بازی اینترنتی سرگرم کننده

نیازی به گفتن ندارد که بازیکنان اینترنتی عاشق مراقبت از حیوانات خود در مزرعه هستند. ساختن یک اصطبل یا پرورشگاه حیوان به تنهایی کفایت نمی کند. بلکه تامین کردن غذا برای آنها و برداشت محصولات تولیدی هم اهمیت دارد.

  • شما می توانید بازی های بیشتر Upjers را در اینجا ببینید...
  • بازی های اینترنتی برای دوستداران حیوانات. گاوها در اینجا مقدس هستند!
  • به صورت رایگان و بدون نیاز به نصب بازی کنید

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

با upjers به صورت رایگان بازی کنید

شرکت توسعه دهنده بازی های اینترنتی Upjers از سال 2006 کار خود را به صورت حرفه ای در زمینه بازی های اینترنتی تحت مرورگر آغاز کرده است. بازی های آنلاین جذابی که برای بازی کردن نیازی به نصب یا دانلود نیست. بلکه بازیکنان برای بازی کردن فقط به یک مرورگر اینترنتی نیاز دارند. به علاوه اینکه بازی های تحت مرورگر محیط استثنایی برای تعامل بازیکان مختلف با یکدیگر هست.

تالار گفتگو