مزرعه رایگان من - بازی مزرعه رایگان

مزرعه رایگان من – مزرعه رویایی

مزرعه رایگان من – تجربه داشتن یک مزرعه دوست داشتنی

همیشه دوست داشتی که در محیط روستا کشاورزی کنی؟ حالا وقتشه که مزرعه ات رو بسازی و گیاهان، میوه جات و سبزیجات مورد علاقه ات رو بکاری.


مزرعه رایگان من

روستای سرسبز

زندگی توی محیط روستا با اون آب و هوای لطیف و دلپذیرش با هیچ جای دیگه قابل مقایسه

استراحت آخر هفته در جنگلی

خوردن یه عصرونه خوشمزه توی رستوران جنگلی شهرک آرزوها پس از یک هفته فعالیت واقعا میچسبه!

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من – جنگلبانی مصفا

داشتن یک جنگلبانی برای کاشتن درختان متنوع میتونه به سرسبز شدن محیط مزرعه ات کمک کنه. درخت صنوبر، کاج، راش، بلوط و ... رو پرورش بده و از چوب اونها در تولید لوازم چوبی مختلف در نجاری استفاده کن.

مزرعه رایگان من – عتیقه های قیمتی

اجناس عتیقه همیشه کمیاب و ارزشمند هستن. جای عتیقه های گران قیمت در کلبه تو خالیه! تو میتونی با معاوضه محصولات تولیدی مزرعه ات به عتیقه فروش شهرک آرزوها، عتیقه های طلایی و الماسی دریافت کنی و اونها رو با غرور در کلبه ات به نمایش بذاری تا بازدیدکننده ها از تو به عنوان یه مزرعه دار ثروتمند یاد کنن. تغییر دکوراسیون کلبه با لوازم تزئینی متنوع هم میتونه محیط زندگی تو رو از یکنواختی در بیاره و مکانی باشه برای بازدید دوستان و آشنایان تو.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

گرافیک های جذاب بازی

طراحان بازی های upjers همواره کیفیت مطلوب گرافیکی در کنار سرعت مناسب بارگزاری را به عنوان یکی از مهمترین فاکتورهای تهیه بازی های اینترنتی خود می دانند. بازی مزرعه رایگان من نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و توانسه با گرافیک بالا و توجه به جزئیات گوناگون به یکی از پر طرفدارترین بازی های اینترنتی ایران تبدیل شود.

تالار گفتگو