مزرعه رایگان من - بازی مزرعه داری

مزرعه رایگان من – تجربه مزرعه داری در کنار دوستان

مزرعه رایگان من – دوستان تو در مزرعه

تو توی این بازی تنها نیستی. هزاران بازیکن ایرانی در کنار تو در حال مزرعه داری هستن پس با اونها همکاری کن تا بتونی در مزرعه داری موفق باشی.


مزرعه رایگان من

همکاران تو در مزرعه

مزرعه رایگان من یک بازی دسته جمعی هست که هزاران بازیکن در سراسر جهان در کنار هم در حال مزرعه داری در آن هستن. تو در طول بازی حتما به همکاری سایر بازیکنان نیاز پیدا خواهی کرد.

اتحاد بازیکنان در انجمن مزرعه داران

به کمک دوستان تون یک انجمن مزرعه داران تشکیل بدین و با همکاری هم درخواست های متنوع رو انجام بدین. رمز موفقیت شما اتحاد و همکاری با همدیگر هست.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من – مسابقات مختلف

در مزرعه رایگان من همیشه مسابقه برگزار میشه. در مسابقات محلی بایستی محصول مورد نظر رو در مدت زمان تعیین شده تحویل بدی. بازیکنانی که بتونن بیشترین محصول رو تحویل بدن مدال دریافت می کنن. در مسابقات جهانی هر یک از انجمن های مزرعه داران با کمک اعضا اقدام به ارسال محصولات درخواستی توسط وسیله نقلیه می کند. انجمنی که بیشترین محصول درخواستی رو بفرسته، برنده خواهد شد.

مزرعه رایگان من – انجام وظیفه

تو برای آزاد شدن امکانات بیشتر بازی، علاوه بر رفتن به مراحل بالاتر، نیاز به تکمیل درخواست هایی داری که در شهرک گاوها به نمایش در میاد. برای تکمیل این درخواست ها بایستی محصولات مورد نیاز رو تحویل بدی. آزاد شدن قفسه های بیشتر و همچنین مزرعه های بعدی تنها با تکمیل این درخواست ها امکان پذیره. پس از انجام این درخواست ها غافل نشو!

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی مزرعه داری

بازی مزرعه داری همواره طرفداران خاص خودش رو داره و بازی مزرعه رایگان من با تلاش شبانه روزی متخصصان upjers این امکان را برای بازیکنان مهیا کرده تا بتوانند مزرعه داری حرفه ای را در محیط شبیه سازی شده مزرعه تجربه کنند.

تالار گفتگو