مزرعه رایگان من - بازی مزرعه دار

مزرعه رایگان من – تجربه مزرعه داری حرفه ای

مزرعه رایگان من – مزرعه دار واقعی بشو

هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک مزرعه دار واقعی نیاز داری را در بازی مزرعه رایگان من پیدا خواهی کرد. کافیه در بازی ثبت نام کنی و شروع به کشاورزی و دامپروری کنی.


مزرعه رایگان من

مدیریت مزرعه در دستان تو

مزرعه داری کار لذت بخشیه. اما باید همه تلاشت رو بکنی تا با مدیریت دقیق بتونی به مزرعه شخصی ات رسیدگی کنی. سر وقت محصولات تولید شده رو برداشت کن و اونها رو بفروش.

چرا مزرعه داری؟

یه مزرعه دار باید بتونه نیاز مشتری هاشو تامین کنه. پس محصولات بیشتری تولید کن و با قیمت مناسب به مشتری ها بفروش.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من – عرضه محصولات در بازار

بازار مکانیه برای فروش محصولات مختلف. تو میتونی محصولات تولیدی مزرعه ات رو در بازار عرضه کنی و در ازای اون پولک دریافت کنی. اگه قیمت محصولات ات مناسب و منصفانه باشه، سایر بازیکنان ترجیح میدن که محصولات مورد نیازشون رو از تو بخرن. پس با عرضه محصولات میتونی پولک کسب کنی و شاید هم دوستان تجاری بیشتری برای فروش مستقیم محصولات از طریق ارسال قرارداد!

مزرعه رایگان من - زندگی در اجتماع

بازی مزرعه رایگان من یک بازی اجتماعی هست که در اون بازیکنان مختلف میتونن در طول بازی با هم در ارتباط باشن. به همدیگه پیغام بفرستن، دوستانشون رو به لیست شون اضافه کنن، در مناسبت های مختلف برای همدیگه هدیه بفرستن و محصولات شون رو از طریق قرارداد به دوست شون بفروشن. بازیکنان میتونن یک انجمن مزرعه داران تشکیل بدن و با کمک اعضا درخواست های متنوع بیشتری را تکمیل کنن. اعضا میتونن با متحد شدن در این انجمن ها مدیریت بازار را در دست بگیرن و در رقابت با سایر بازیکنان به پیروزی برسند.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های مدیریتی upjers

بازی های آموزنده Upjers این امکان را برای بازیکنان فراهم می کنند تا ضمن سرگرم شدن در محیط بازی، به یادگیری اصول مدیریتی نیز بپردازند. چنین ویژگی ای، بازی های این شرکت را از سایر بازی ها متمایز می کند.

تالار گفتگو