مزرعه رایگان من - بازی حیوانات

مزرعه رایگان من – تولید محصولات دامی متنوع

مزرعه رایگان من – یک بازی جذاب

ساختن بناهای مختلف برای نگهداری حیوانات جورواجور و تولید محصولات دامی متنوع یکی از جذابیت های مزرعه رایگان من هست. تو میتونی این جذابیت رو در محیط این بازی اینترنتی تجربه کنی.


مزرعه رایگان من

حیوانات مهربون

داشتن چند حیوان اهلی توی مزرعه میتونه احساس آرامش خوبی به آدم بده. پس با اونها خود رفتار کن.

محصولات دامی طبیعی

مصرف محصولات تازه و طبیعی همیشه توصیه میشه. و چقدر خوبه که از محصولاتی که توی مزرعه ات تولید میکنی، تغذیه کنی!

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من – مشتری های مزرعه

تو میتونی در مزرعه رایگان من، مرغداری، طویله گاو، چراگاه گوسفند، پرورشگاه زنبورعسل، پرورشگاه بز و پرورشگاه ماهی راه اندازی کنی و محصولات طبیعی متنوع تولید کنی. مشتری های زیادی هستن که برای خرید محصولات طبیعی توی مزرعه ات صف میکشن تا با قیمت ارزون ازت بخرن. اونها رو از دست نده و رضایت شون رو جلب کن تا بتونن با دست پر مزرعه ات رو ترک کنن.

مزرعه رایگان من – خرید حیوانات بیشتر

مزرعه رایگان من – تو پس از راه اندازی واحد های تولیدی دامی، حیوانات محدودی داری. با رفتن به مراحل بالاتر این امکان برایت فراهم میشه که بتونی اونها رو ارتقا بدی. حالا میتونی از فروشنده حیوانات شهرک، حیوانات بیشتری بخری و در مزرعه ات نگهداری کنی. این کار بهت کمک میکنه که میزان تولیدات دامی ات رو افزایش بدی و پولک بیشتری کسب کنی.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های متنوع upjers

شرکت آلمانی upjers تولید کننده بازی های اینترنتی متنوع برای بازیکنان سراسر دنیا می باشد. تاکنون چند بازی این شرکت برای کاربران ایرانی نیز راه اندازی شده است که مزرعه رایگان من یکی از معروف ترین آنها می باشد که توانسه نظر بازیکنان ایرانی را در مدت زمانی کوتاه به خود جلب کند.

تالار گفتگو