مزرعه رایگان من – بازی های انلاین

مزرعه رایگان من – از سری بازی های آنلاین سبک مدیریتی

مزرعه رایگان من – مدیریت مزرعه

مزرعه رایگان من یکی از معروف ترین بازی های آنلاین دنیا هست که در اون بازیکنان به مدیریت مزرعه شون می پردازن تا اونو سریعتر گسترش بدن و از سایر مزرعه داران پیشی بگیرن.


مزرعه رایگان من

مدیریت مزرعه از هر جا

دیگه نیازی نیست که توی گرمای تابستون یا سرمای زمستون توی مزرعه وایسی. با مزرعه رایگان من میتونی از هر کجا و تنها با اتصال به اینترنت به مزرعه ات رسیدگی کنی.

امضا کردن قرارداد

به محصولی نیاز داری ولی الان توی انبارت نداری؟ اشکالی نداره. کافیه به دوستت اطلاع بدی تا برات قرارداد محصول رو بفرسته. تو باید قرارداد رو امضا کنی تا

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من – مزرعه دار نیکوکار

تو میتونی با دادن هدیه به دوستانت، میزان محبت و علاقه ات رو به اونها نشون بدی. برای این کار کافیه که از ماشین ارسال هدیه شهرک یک هدیه انتخاب کنی و اون به همراه یه پیغام دوستانه برای دوست ات بفرستی. دوستان تو با دریافت هدیه از طرف تو حتما خوشحال میشن. تو با اینکارت رتبه نیکوکاری ات رو ارتقا میدی. همچنین در صورتی که بیشترین هدیه را از دوستانت دریافت کنی، رتبه محبوبیت ات بین بازیکنان ارتقا پیدا میکنه!

مزرعه رایگان من - قرارداد

بازی آنلاین مزرعه رایگان من این امکان رو فراهم میکنه که بازیکنان بتونن محصولات تولیدی شون رو بین همدیگه مبادله کنن. برای اینکار کافیه که تعداد محصولات خودت رو به همراه یک قیمت تعیین شده در بازار شهرک عرضه کنی. حالا فقط باید صبر کنی که خریداران مشتاق با پرداخت پولک، محصولات تو رو بخرن. به محض فروش محصول، پولک دریافتی به موجودی اکانت تو اضافه میشه. همچنین بازیکنان می تونن با ارسال قرارداد فروش، محصولات شون رو بدون دادن 10% کارمزد بازار، به دوستان شون بفروشن. این روش اقتصادی تره. پس به دنبال همکار تجاری بگرد تا بتونین محصولات تون رو از این طریق راحت تر به فروش برسونین. شما میتونین قبل از امضا کردن قرارداد، سر قیمت خرید و فروش محصول با هم چونه بزنین و وقتی که به توافق رسیدین، قرارداد رو امضا کنین.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

توجه به جزئیات در بازی های آنلاین

یکی از ویژگی های مهم بازی های آنلاین upjers ، توجه به جزئیات مختلف در محیط شبیه سازی شده بازی ها می باشد. در نظر گرفتن چنین جزئیاتی، لذت بازی را چندین برابر می کند. بازی مزرعه رایگان من به عنوان یکی از برترین بازی های شبیه سازی شده مزرعه داری با نگاهی دقیق به جزئیات کلیه نیازهای بازیکنان را برای مزرعه داری حرفه ای فراهم کرده است.

تالار گفتگو