مزرعه رایگان من - بازی انلاین

بازی آنلاین مزرعه رایگان من - ورود به دنیای مجازی مزرعه داری

مزرعه رایگان من – بازی آنلاین مزرعه داری

بازی آنلاین مزرعه رایگان من، اولین بازی مدیریت مزرعه به زبان پارسی این امکان رو برایت فراهم میکنه که بتونی لذت مزرعه داری رو در یک محیط صمیمی ایرانی تجربه کنی.


مزرعه رایگان من

بازی آنلاین مزرعه داری

بازی آنلاین مزرعه رایگان من یک بازی مدیریتی است که ضمن ایجاد محیط سرگرم کننده برای بازیکنان، به هوش اقتصادی آنها نیز کمک می کند

مزرعه داری برای همه سنین

با مزرعه رایگان من هر کسی در هر سنی میتونه در محیط اینترنت لحظات شاد و سرگرم کننده ای داشته باشه

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
گوسفند

های بیشتر Upjers

Kapi Hospital

مزرعه رایگان من - کشاورزی آنلاین

تو میتونی مزرعه داری رو در دنیای مجازی مزرعه رایگان من تجربه کنی. سوار تراکتور بشو و به مزرعه ات سر بزن. چه هوای دلپذیری! کشاورزی توی این هوا واقعا میچسبه! بذرها رو روی کشتزارت بکار و منتظر وایسا تا گیاهانی که کاشتی رشد کنن. برای اینکه محصولات ات زودتر آماده بشن، اونها رو آبیاری کن.

مزرعه رایگان من – کسب درآمد در مزرعه

تو در ازای کاشتن محصولات گیاهی یا تولید محصولات دامی و کارخانه ای امتیاز کسب می کنی. در هر مرحله محصولات گیاهی جدیدی آزاد میشه که میتونی بذر اون رو از بذرفروش یا بازار بخری و شروع به کاشت اون در کشتزارت کنی. وقتی که محصولات آماده شدن، میتونی از اونها برا تکمیل درخواست ها استفاده کنی یا محصولات اضافی رو به سایر بازیکنان از طریق عرضه در بازار یا ارسال قرارداد بفروشی و پولک کسب کنی.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های آنلاین upjers

Upjers نام یکی از شرکت های سازنده بازی های اینترنتی تحت وب می باشد که با تولید ده ها بازی اینترنتی محبوب در سراسر جهان به شهرت رسیده است. این شرکت با طراحی بازی های جذاب توانسه میلیون ها بازیکن را در سراسر جهان سرگرم کند. مزرعه رایگان من از جمله بازی های موفق در ایران می باشد که توانسه موفق به کسب رتبه اول در پنجمین جشنواره وب ایران را در سال 1391 به انتخاب کاربران کسب نماید.

تالار گفتگو